Fyzioterapie

Fyzioterapie / rehabilitace

Ordinační hodiny

Po 7.00 - 17.00

Út 7.00 - 17.00

St 7.00 - 17.00

Čt 7.00 - 17.00

7.00 - 13.00

Ceník

Ceník platný od 1. 7. 2021

Reflexní masáž

Speciální masáž pro uvolnění reflexních změn způsobených především onemocněním kloubů a páteře, základní druhy masáže jsou šíjová, zádová, pánevní přibližná doba procedury 30 min.

380 Kč

Měkké techniky

Šetrným zásahem fyzioterapeutem dochází k ovlivnění měkkých tkání - svalů, podkoží, kůže, fascií, po předehřátí soluxovou lampou, přibližná doba procedury 30 min.

350 Kč

Mobilizace

Manuální terapie, při které postupně odstraňujeme kloubní blokády, a tím obnovujeme pohyblivost v daném kloubu či segmentu páteře, přibližná doba procedury 15 min.

250 Kč

Magnetoterapie

Léčebná procedura využívající specifických účinků pulzního magnetického pole působením na bolestivá místa, dochází k rychlejšímu hojení pooperačních a poúrazových stavů, přibližná doba procedury 30 min.

180 Kč

Elektroléčba

V rámci elektroterapie využíváme různé typy proudů dle požadovaného účinku -protizánětlivý, působící proti bolesti, otokům, k uvolnění svalstva či zlepšení prokrvení tkání, přibližná doba procedury 15 min.

100 Kč

Ultrazvuková terapie

U ultrazvukové terapie vlivem mechanického vlnění dochází k mikromasáži a následnému ohřevu tkání, což vede k ústupu bolesti, zlepšení metabolismu v dané oblasti či ke svalové relaxaci, přibližná doba procedury 15 min.

80 Kč

Individuální cvičení

Aktivní cvičení s fyzioterapeutem na vybranou oblast – páteř, klouby, cviky na vadné držení těla, obnova svalové síly, přibližná doba procedury 15 min.

200 Kč

Individuální cvičení na neurofyziologickém podkladě

Aktivní cvičení s fyzioterapeutem zaměřené na hluboký svalový systém páteře, jedná se o složitější postupy než u klasického individuálního cvičení, dochází k vzájemné aktivaci jednotlivých svalů, přibližná doba procedury 30 min.

500 Kč

Manuální lymfodrenáž

Speciální jemná ručně prováděná technika ovlivňující lymfatický systém. Má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt (zmírnění napětí a bolestivosti) na krevní a lymfatický oběh. Zároveň je její efekt silně detoxikační, regenerační, relaxační, ale i kosmetický.

od 890

Tejpování

Léčebná metoda prováděná odbornou aplikací fyzioterapeutem, při které působením pružné „tejpovací“ pásky (kinesio tapu), dochází ke zlepšení látkové výměny, k ovlivnění lymfatického systému, k podpoře hojení a k tlumení bolesti, metodu lze využít u široké škály obtíží např. Artrózy, bolesti v oblasti krční, hrudní, bederní páteře, bolesti hlavy, migrény, stavy po ortopedických operacích.

Cena ošetření se odvíjí dle množství spotřebovaného materiálu: malé 100 Kč, střední 150 Kč, velké 200 Kč 

+2 Kč za 1 cm použité pásky

Rehabilitace - Provozní poplatek

Naše nestátní zdravotnícké zařízení BPS REHA s.r.o., zavádí s platností od 1. 6. 2023 provozní poplatek ve výši 200 Kč.

Poplatek je splatný pouze v hotovosti při předložení Poukazu na vyšetření-ošetření typu „FT".

Tento poplatek není vybírán v přímé souvislosti se zdravotními službami, které naše rehabilitace poskytuje, ale jsou to služby, které nejsou zhodnoceny v platbách zdravotních pojišťoven.

Tyto služby mimo jiné zahrnují:

Dárkové poukazy

Nabízíme Vám k zakoupení DÁRKOVÉ POUKAZY na rehabilitační ošetření v hodnotách 500 Kč a 1000 Kč.

Informace o ceně procedur naleznete na tomto webu v oddíle Ceník.

O rozložení procedur dle hodnoty zakoupených poukazů se dohodnete s fyzioterapeutem na místě. Poukazy zakoupíte na recepci v našem zařízení Vaši lékaři. Elektronicky poukazy nezasíláme.