Fyzioterapie

Fyzioterapie / rehabilitace

  • provádíme rehabilitace dospělích i dětí především s ortopedickými vadami

  • nejmodernější přístroje BTL na fyzikální terapii (elektroterapie, magnetoterapie, léčebný ultrazvuk, vakuová jednotka)

  • příjemné moderní prostředí (orbitrek, rotoped, velké míče, bosu, atd.)

  • vstřícný a profesionální personál s dlouholetou zkušeností

  • prodloužená ordinační doba

  • spolupracuje se všemi zdravotními pojišťovnami

  • nabízíme Vám k zakoupení DÁRKOVÉ POUKAZY na rehabilitační ošetření v hodnotách 500 Kč a 1000 Kč (viz níže)

Ordinační hodiny

Po 7.00 - 17.00

Út 7.00 - 17.00

St 7.00 - 17.00

Čt 7.00 - 17.00

7.00 - 13.00

Ceník

Ceník platný od 1. 7. 2021

Reflexní masáž

Speciální masáž pro uvolnění reflexních změn způsobených především onemocněním kloubů a páteře, základní druhy masáže jsou šíjová, zádová, pánevní přibližná doba procedury 30 min.

380 Kč

Měkké techniky

Šetrným zásahem fyzioterapeutem dochází k ovlivnění měkkých tkání - svalů, podkoží, kůže, fascií, po předehřátí soluxovou lampou, přibližná doba procedury 30 min.

350 Kč

Mobilizace

Manuální terapie, při které postupně odstraňujeme kloubní blokády, a tím obnovujeme pohyblivost v daném kloubu či segmentu páteře, přibližná doba procedury 15 min.

250 Kč

Magnetoterapie

Léčebná procedura využívající specifických účinků pulzního magnetického pole působením na bolestivá místa, dochází k rychlejšímu hojení pooperačních a poúrazových stavů, přibližná doba procedury 30 min.

180 Kč

Elektroléčba

V rámci elektroterapie využíváme různé typy proudů dle požadovaného účinku -protizánětlivý, působící proti bolesti, otokům, k uvolnění svalstva či zlepšení prokrvení tkání, přibližná doba procedury 15 min.

100 Kč

Ultrazvuková terapie

U ultrazvukové terapie vlivem mechanického vlnění dochází k mikromasáži a následnému ohřevu tkání, což vede k ústupu bolesti, zlepšení metabolismu v dané oblasti či ke svalové relaxaci, přibližná doba procedury 15 min.

80 Kč

Individuální cvičení

Aktivní cvičení s fyzioterapeutem na vybranou oblast – páteř, klouby, cviky na vadné držení těla, obnova svalové síly, přibližná doba procedury 15 min.

200 Kč

Individuální cvičení na neurofyziologickém podkladě

Aktivní cvičení s fyzioterapeutem zaměřené na hluboký svalový systém páteře, jedná se o složitější postupy než u klasického individuálního cvičení, dochází k vzájemné aktivaci jednotlivých svalů, přibližná doba procedury 30 min.

500 Kč

Manuální lymfodrenáž

Speciální jemná ručně prováděná technika ovlivňující lymfatický systém. Má hluboce sedativní, analgetický a spasmolytický efekt (zmírnění napětí a bolestivosti) na krevní a lymfatický oběh. Zároveň je její efekt silně detoxikační, regenerační, relaxační, ale i kosmetický.

od 890

Tejpování

Léčebná metoda prováděná odbornou aplikací fyzioterapeutem, při které působením pružné „tejpovací“ pásky (kinesio tapu), dochází ke zlepšení látkové výměny, k ovlivnění lymfatického systému, k podpoře hojení a k tlumení bolesti, metodu lze využít u široké škály obtíží např. Artrózy, bolesti v oblasti krční, hrudní, bederní páteře, bolesti hlavy, migrény, stavy po ortopedických operacích.

Cena ošetření se odvíjí dle množství spotřebovaného materiálu: malé 100 Kč, střední 150 Kč, velké 200 Kč

+2 Kč za 1 cm použité pásky

Dárkové poukazy

Nabízíme Vám k zakoupení DÁRKOVÉ POUKAZY na rehabilitační ošetření v hodnotách 500 Kč a 1000 Kč.

Informace o ceně procedur naleznete na tomto webu v oddíle Ceník.

O rozložení procedur dle hodnoty zakoupených poukazů se dohodnete s fyzioterapeutem na místě. Poukazy zakoupíte na recepci v našem zařízení Vaši lékaři. Elektronicky poukazy nezasíláme.